Dans Maratonu | Nasıl Katılırım?
Nasıl Katılırım?

9. ÜNİVERSİTELER  DANS YARIŞMASI

 

- İstanbul’daki üniversiteler, başvuru formunu doldurduktan sonra, şartname ve diğer belgeleri, 4 Nisan 2017, saat 18:00'e kadar End Productions’a elden teslim edeceklerdir.

- İstanbul dışındaki üniversiteler, başvuru formunu doldurduktan sonra, diğer belgeleri en geç 7 Nisan 2017, saat 18:00'e kadar kargo ile organizasyon merkezinde olacak şekilde,  End Productions’a ileteceklerdir.

- İstanbul’daki üniversiteler için belgeleri teslim edecek kişinin, sorumlu öğretmen ve / veya yarışmacı ekip içinde yer alan öğrencilerden birisi olması zorunludur.

- Gelen üniversite temsilcilerine yarışma ile ilgili bilgiler iletilecektir. Yarışma posterleri, biletler, davetiyeler aynı gün yetkili kişiye teslim edilecektir.

- İstanbul dışındaki üniversitelere yarışma  posterleri, biletler ve davetiyeler posta yoluyla iletilecektir.

- Başvuru Formu internet sitesi üzerinden online olarak doldurulacaktır.

- Faksla gönderilen Şartnameler kabul edilmeyecektir.

 

Önemli Not: Şartnamenin 21. Maddesinde yer aldığı üzere, yarışmacılar, yanlış bilgi beyanında bulundukları takdirde oluşabilecek aksiliklerden organizasyon sorumlu değildir. Organizasyon, doğru olmayan bildirimde bulunan yarışmacı ve takımları yarışmadan diskalifiye etme hakkına sahiptir.